KONST / Litografier / Litografi 7245864
nr 724 5864
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, 2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad, -69, 114/300, 30x37
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 november 2011
kl 19:47:00
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr
6
850 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas